Knižná káva

Program podujatia

Motivačné a inšpirujúce podujatie pri príležitosti Marec mesiac knihy, na ktorom môžete nájsť nielen typy ako začať písať vlastnú knihu, ale sa aj dozvedieť všetko potrebné pre jej vznik. Dozviete sa aj to, že nikdy nie je neskoro začať tvoriť, ale aj o rôznych trendoch na trhu, či pozrieť si peknú a zaujímavú tvorbu hostí.

Do diskusného programu prijali pozvanie:

SOŇA MULLEROVÁ, KARIN MAJTÁNOVÁ, MICHAL SLANIČKA, ZUZANA OLEŠOVÁ

PROGRAM 17.03. / nedeľa od 12:30 hodiny

Stretnete sa so známymi osobnosťami zo sveta nielen kníh, ale aj televíznej a umeleckej tvorby.

Známa televízna moderátorka Soňa Müllerová, ktorá vám povie nielen o jej práci a koníčkoch, ale aj o svojej veľkej srdcovke. V posledných rokoch sa venuje navrhovaniu šperkov, ktoré si budete môcť aj pozrieť.

Michala Slaničku poznáte ako moderátora a redaktora RTVS. V súčasnosti moderuje reláciu Slovensko v obrazoch a ako redaktor je neodmysliteľnou súčasťou relácie Dámsky klub. Je veľmi úspešným autorom kníh. Okrem tých svojich vám predstaví aj knižné novinky na našom trhu.

Zuzana Olešová, dramaturgička relácie Dámsky klub, autorka štyroch kníh, ktoré vám predstaví a poradí všetkým potencionálnym autorom, ako začať písať, ale hlavne ako dokončiť knihu, ktorú by ste chceli napísať.

Nikdy nie je neskoro začať si plniť svoje sny. Svoju záľubu v speve pretavila Karin Majtánová do svojho prvého CD, ktoré nielen predstaví, ale povie, či jej cesta k jeho vydaniu bola tŕnistá, s akými reakciami sa stretla a chce povzbudiť všetkých, ktorí majú kladný vzťah k hudbe, aby ho nechali „vykvitnúť“.

Naši hostia sú dôkazom, že začať tvoriť nikdy nie je neskoro. Príďte sa inšpirovať a nájsť v sebe tvorcov umenia. Záverom podujatia bude aj tombola so zaujímavými cenami.

Celý harmonogram nájdete TU.

Tešíme sa na Vás v GINE!

VSTUPENKA
na podujatie

Dátum a čas podujatia  17.03.2024 12:30-17:30

Welcome drink, občerstvenie, káva

Darček, lístok do tomboly

Cena – 20,00€

Prehliadka kaštieľa v Orlovom