Gastronómia

Pred príchodom využite možnosť Online rezervácie

alebo si rezervujte stôl na telefónom čísle

+421 42 44 59 600

Otváracie hodiny 

Pondelok – Štvrtok

12:00 – 22:00*

Piatok  10:00 – 22:00*

Sobota  10:00 – 22:00*

Nedeľa 12:00 – 20:00*

*hotel si vyhradzuje právo
meniť hodiny podľa potreby prevádzky

ČO VÁM PONÚKAME ?

Koncept reštaurácie hotela je navrhnutý tak, aby splnil očakávania hostí, ktorí hľadajú kvalitnú gastronómiu s výborným servisom.

Naša filozofia je jednoduchá. Hosť si má návštevu reštaurácie užívať všetkými zmyslami. Historické priestory kaštieľa preto prelíname so štipkou modernej hravosti. Neustále posúvame svoje hranice a vytvárame pre našich hostí nové gurmánske zážitky.

Súčasťou ponuky reštaurácie sú aj rôzne eventy a rozprávkové svadby.

AKO VZNIKAJÚ NAŠE JEDLÁ ?

Volám sa Matej Gašpierik a som šéfkuchárom v hoteli Gino Park Palace od marca 2023.

Ku kvalitnej kuchyni som sa dostal, keď som mal približne 20 rokov. Bola to práve práca v kuchyni štvorhviezdičkových hotelov, ktorá naštartovala môj záujem a chuť dosahovať ďalšie kroky na ceste ktoré ma privedú k tým najvyšším cieľom. Dobre si pamätám, ako som sa začal stretávať so surovinami, ktoré som do tej doby vôbec nepoznal. Nadchlo ma, aké rôzne chute sa dajú prepájať a taktiež to, aká je táto práca kreatívna. Moje ďalšie kroky nasledovali pre zmenu do novo otvárajúcej sa reštaurácie v Žiline, kde som mal možnosť zistiť čo všetko obkáša práca šéfkuchára. Začal som spoznávať nové koncepty tohto odvetvia, ktoré ma postupne formovali. Je to pre mňa vášeň a zároveň celoživotná cesta „čo kuchyni dáš –  to ti kuchyňa vráti“ to boli slova jedného zo šéfkuchárov, pod ktorými som rástol a presne tak to v živote je. Pokiaľ človek na sebe tvrdo pracuje, nakoniec ho čaká odmena.

VYSKÚŠAJTE UNIKÁTNE GRUZÍNSKE VÍNA A BRANDY

V ponuke je dvanásť kvalitných druhov vín tri druhy brandy a tradičný nápoj Cha Cha, ktoré pochádzajú z rodinného vinárstva Kakhuri Gvinis Marani v Gruzínsku. Rodinné vinárstvo dnes už využíva moderné technológie, tie ale dbajú a nadväzujú na staré vinárske tradície.

Dopriať si u nás môžete aj neriadenú degustáciu týchto nápojov za symbolické ceny. ( napr. 5 vzoriek vína za 5 € (5 x 0,05l)  a 3 vzorky brandy za 5€ (3 x 0,02l).

V prípade záujmu sa informujte u obsluhy. Pozrieť vínnu kartu.

Tieto lahodné nápoje si môžete vychutnávať v pohodlí domova ak si ich objednáte z nášho e-shopu.

gruzínske víno

Rezervujte si stôl online

Načítavam kalendár...
-
K dispozícii
 
-
Rezervované
 
-
Nepotvrdené
·
 
-
Čiastočne rezervovanéV prípade ak máte záujem o viac ako 10 osôb, je potrebné kontaktovať nás na mail: event@parkpalace.sk


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY - reštaurácia

Reštaurácia hotela je k dispozícii všetkým našim hosťom, ubytovaným aj neubytovaným.

Otváracie hodiny reštaurácie sa menia podľa sezóny. Aktuálne informácie a odporúčanú rezerváciu stola vybavíte na hotelovej recepcii – info@parkpalace.sk alebo na tel.č.: +421 42 44 59 600

Naši hostia môžu v teplých jarných a letných mesiacoch využívať posedenie v stane na nádvorí nášho hotela.

Raňajky a pobytové večere sú podávané formou servírovaného menu alebo bufetu, a to v rôznom čase. Pri príchode Vás recepcia vždy informuje o aktuálnom časovom harmonograme a odovzdá Vám ho aj v tlačovej forme.

Áno, informujte prosím reštauráciu, ktorá Vám službu roomservisu za poplatok poskytne.

Dokonalé prostredie pre Vaše oslavy