ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Naša ponuka ubytovania sa skladá z izieb Classic, De luxe, Suite, Suite Executive, Family a Prezident apartmánu.

Izby De Luxe sú zariadené v historickom štýle s pôvodnými klenbovými stropmi. Izby typu Classic sú priestranné podkrovné izby s „priznanými“ drevenými trámami a klimatizáciou. Základné vybavenie izby je však rovnaké.

Náš hotel ponúka celoročne pobytové balíky Romantik a Relax kde nájdete komfortné ubytovanie v spojení s polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness a fitness centra. Počas roka našu ponuku vždy obohatíme o rôzne ďalšie typy pobytov ako napríklad obľúbený Jóga pobyt, Aktiv pobyt alebo Gino pobyt s piknikom v historickom parku.

Áno, našim klientom ponúkame možnosť si na našom e-shope zakúpiť darčekové poukazy na všetky služby hotela. Nájdete na ňom aj ponuku Gruzínskeho vína a brandy. Na našej web stránke www.parkpalace.sk nájdete prepojenie na náš oficiálny e-shop.

Áno, bezhotovostná platba je v našom hoteli možná.

Áno, prosím informujte recepciu hotela, ktorá Vám pripraví potrebnú dokumentáciu podľa Vašich požiadaviek.

Áno, za poplatok 100€/noc.

V našom hoteli sa môžete ubytovať po 14:00 hodine.

Izbu je potrebné opustiť a vyrovnať hotelový účet do 11:00 hodiny.

Súčasťou nášho hotela je reštaurácia v ktorej si môžete vybrať zo sezónneho Á la carte menu alebo v rámci pobytového balíka z pobytového menu.

Majiteľom hotela je pán Dr. Nodari Giorgadze. Viac informácií o majiteľovi nájdete tu.

Všetky informácie nájdete TU.

Ostatné služby hotela

V okolí hotela je viacero turistických, historických aj zážitkových miest. Informujte sa na recepcii hotela alebo na našej webovej stránke v sekcii Aktivity a okolie.

V cene pobytu je zahrnutý vstup do wellness a fitness centra. Taktiež si môžete bezplatne zapožičať bicykle, zahrať ping-pong alebo si zapožičať niektorú zo spoločenských hier.

Áno, hotel disponuje niekoľkými parkovacími plochami ktoré sú 24h monitorované kamerovým systémom.

Klimatizáciou sú vybavené všetky izby typu Classic.

Nie. V hotelovom parku sú ale inštalované hojdačky a na nádvorí hotela sa nachádza menšia plocha vyhradená pre deti s rôznymi hračkami a pieskoviskom. Na recepcii a reštaurácii hotela je možné si zapožičať pomôcky na kreslenie a maľovanie aj s predlohou (maľovankami).

Fajčiarska zóna je v exteriéri hotela. Všetky plochy sú vyznačené a vybavené popolníkmi.