Oslavy, večierky

Naše rozľahlé priestory, privátne salóniky či vonkajšia terasa sú dokonalým priestorom na Vašu oslavu, akciu, posedenie, večierok alebo firemné akcie. Kapacitu priestorov nájdete nižšie, taktiež ako kontaktný formulár.

MIESTO PRE VAŠU OSLAVU

Či už plánujete menšie posedenie alebo veľkolepú oslavu, u nás si určite prídete na svoje. Náš tím ľudí s mnohoročnými skúsenosťami sa o Vás dokonale postará.

Najčastejšie u nás ľudia oslavujú:

 • jubileá
 • krstiny
 • promócie
 • firemné úspechy

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo rezervácie termínu kontaktujte priamo našu Event manažérku Ing. Eriku Lyš  lys@parkpalace.sk  +421 948 72 82 86

svadba v kaštieli
steak gino park palace

OBČERSTVENIE

Autorská kuchyňa Hotela & Reštaurácie Gino Park Palace splní vysoké nároky na výborne jedlo v súlade s použitím kvalitných surovín na jeho prípravu.

Možnosti stravovania počas akcie:

 • Servírované menu z A La Carte alebo podľa vlastného výberu
 • Bufetové stoly
 • Coffee break (rôzne druhy)
 • Máte u nás aj možnosť objednať aj výzdobu a iné služby napríklad narodeninovú tortu

Pre firemných hostí hotel ponúka niekoľko spoločenských a reprezentatívnych priestorov. Váš míting, školenie, workshop, prezentácia, či tlačová konferencia sa môže odohrávať v luxusnom priestore s nezameniteľnou atmosférou.

UBYTOVANIE

Hotel má celkovú kapacitu 115 lôžok a 47 izieb rôznych štandardov (Classic, De Luxe, Suite, Apartmány). V prípade objednávky ubytovania poskytujeme klientom množstevné zľavy.

Naše priestory

REŠTAURÁČNÁ SÁLA

Vzdušný priestor s dominantným krištáľovým lustrom a pôvodným bohato zdobeným stropom je miestom prevádzky reštaurácie a je vhodný aj pre veľké spoločnosti, svadobné hostiny či iné dôležité príležitosti. Priestor je spojený so salónikmi Gino a Balassa po oboch stranách.

SALÓNIK BALASSA

Salóniky s bohato zdobenými historickými stropmi sú spojené so sálou reštaurácie a majú zároveň aj samostatné vchody, takže sú ideálnym miestom pre usporiadanie rodinnej oslavy alebo obchodného rokovania v súkromí.

SALÓNIK GINO

Salóniky s bohato zdobenými historickými stropmi sú spojené so sálou reštaurácie a majú zároveň aj samostatné vchody, takže sú ideálnym miestom pre usporiadanie rodinnej oslavy alebo obchodného rokovania v súkromí.

Kapacita priestorov:

PRIESTOR REŠTAURÁCIA KOKTAIL SPOLOČNÁ TABUĽA TRIEDA DIVADLO
Reštauračná sála 100 100 70 tvar E 90 110
Salónik Gino 24 30 24 tvar U 24 24
Salónik Balassa 24 30 24 tvar U 24 24
Salónik Hunting 18 30 16 tvar I
Átrium 250 400 250 450

  Program
  ÁNONIEVLASTNÝ PROGRAM

  Balíčky ubytovania
  na mieru priamo pre Vás

  Menu