Gastronómia

POTEŠTE SVOJE CHUŤOVÉ BUNKY V HOTELI GINO PARK PALACE ****

Naša gastronómia vychádza z jednoduchého princípu tradičných postupov prípravy jedál overených časom s použitím sezónnych potravín regionálneho charakteru.
Zároveň je celý proces postupov prípravy jedál obohatený o aktuálne trendy svetovej gastronómie a o originálny rukopis energického a kreatívneho šéfkuchára Jána Adámika. Obslúžime Vás na prevádzke reštaurácie, kaviarne, lobby baru s letnou terasou na nádvorí a v salónikoch, ktoré sú ideálnym miestom pre uzavretú spoločnosť rodiny alebo obchodných partnerov. Priestory kaštieľa zo 17. storočia a výborná kuchyňa sú zárukou spokojnosti a zážitku, ktorý si budete chcieť zopakovať.

restaurant gino park palace

NAJOBĽÚBENEJŠIE ŠPECIALITY

Každý týždeň Vám prinášame aj ponuku špecialít týždňa. Sledujeme totiž čo Vám najviac chutí a počúvame Vaše názory,  preto Vám jedlá s najlepšou odozvou radi pripravíme znova. Veľmi nás teší, keď odchádzate od nás spokojní. Aktuálnu ponuku nájdete vyššie a ponuku na ďalší týždeň nájdete TU. Želáme dobrú chuť!

Rezervácie

+421 42 44 59 600

DEGUSTAČNÉ MENU

Degustačné menu tak ako celú ponuku reštaurácie pre Vás zostavuje šéfkuchár Ján Adámik. Degustačné menu je možné objednať pre minimálne 5 osôb, aspoň 5 dní vopred.

Cena: 49 € / osoba

Párovanie vín k jednotlivých chodom je 25 € / osoba

Rezervácia je možná na tel. čísle +421 42 44 59 600 alebo mailom na info@parkpalace.sk

Naše priestory

REŠTAURÁCIA

Vzdušný priestor s dominantným krištáľovým lustrom a pôvodným bohato zdobeným stropom je miestom prevádzky reštaurácie a je vhodný aj pre veľké spoločnosti, svadobné hostiny či iné dôležité príležitosti. Priestor je spojený so salónikmi Gino a Balassa po oboch stranách.

Otváracie hodiny

Pondelok – Nedeľa
10:00 – 22:00

KAVIAREŇ

Kaviareň je tým pravým miestom na výbornú kávu Piacetto alebo domáci dezert. V ponuke je veľký výber slovenských a zahraničných vín, prémiové pivo Erb a ďalšie alkoholické a nealkoholické nápoje.

Otváracie hodiny

Pondelok – Nedeľa
10:00 – 22:00

LOBBY BAR

Lobby bar je spojený s recepciou v barokovej hale kaštieľa. Spolu s letnou terasou vytvára priestor na príjemné posedenie alebo rauty a recepcie pri rôznych príležitostiach.

Otváracie hodiny

Nedeľa – Štvrtok 12:00 – 20:00
Piatok – Sobota 12:00 – 22:00

SALÓNIKY GINO A BALLASSA

Salóniky s bohato zdobenými historickými stropmi sú spojené so sálou reštaurácie a majú zároveň aj samostatné vchody, takže sú ideálnym miestom pre usporiadanie rodinnej oslavy alebo obchodného rokovania v súkromí.

Otváracie hodiny

Na objednávku

SALÓNIK HUNTING

Tradičný pánsky salónik s ponukou cigár a kvalitných alkoholických nápojov je zároveň prehliadkou poľovníckych zbraní. Je obľúbeným miestom pre formálne a neformálne stretnutia za zatvorenými dverami.

Otváracie hodiny

Na objednávku

KAPACITA
PRIESTOR REŠTAURÁCIA KOKTAIL SPOLOČNÁ TABUĽA TRIEDA DIVADLO
Sál Kolchury 100 100 70 tvar E 90 110
Salónik Gino 24 30 24 tvar U 24 24
Salónik Balassa 24 30 24 tvar U 24 24
Salónik Hunting 18 30 16 tvar I
Átrium 250 400 250 450
Menu