MAREC

1. Marec (nedeľa) o 15:00 hod. Lobby bar hotela, Vstup voľný
Krst knihy spomienky na starú Bystricu – Milan Belás 

Keď sa v Považskej Bystrici povie meno Milan Belás, každému sa vybaví zanietený zberateľ a lokálpatriot. históriou mesta pod Manínmi sa zaoberá už roky, je vlastníkom rozsiahleho zbierkového fondu, ktorý neustále rozširuje. Výsledky svojej mravenčej práce si nenecháva  sám pre seba ale chce sa o ne podeliť s ostatnými Považskobystričanmi. A práve preto sme rozhodli usporiadať u nás krst jeho ďalšej knihy Taká bola Považská Bystrica. Srdečne Vás všetkých pozývame!

8. Marca (nedeľa) Medzinárodný deň žien – len na rezerváciu
K tejto príležitosti sme si pre Vás pripravili možnosť rezervovať vstupy do wellness    centra s menu u nás pre 2 osoby za 50€
(Menu je vopred vybraté – staroslovenská hríbová polievka, pomaly pečené rebrá bez kostí, zeler, hrušky, gaštany, ruská zmrzlina. Vegetariánska varianta je pečená mrkvy a cvikla s dresingom a smotanou)

15.3. Svadobný deň 
Všetky informácie a vstupenky nájdete tu

27.- 29. Marca Jarný joga pobyt 
Aj tento rok sme si pre Vás pripravili obľúbený jarný detoxikačný joga pobyt podrobné informácie o pobyte s možnosťou online nákupu nájdete TU

29. Marca (nedeľa) Floristický workshop s Kvety Silvia
Informácie upresníme čoskoro

APRÍL

12. Apríl (Veľkonočná nedeľa) o 16:00 hod. Kaplnka hotela, Vstup 5 €
Slávnostný Veľkonočný koncert

Koncert v podaní mezzosopranistky Terézie Janekovej a klaviristky Marty Gaborovej. Budete mať možnosť vypočuť si operné árie a duchovné piesne P. Čajkovského, W.A. Mozarta, A. Vivaldiho, S. Barbera.

25. Apríl (sobota) o 13:00 Škola líčenia s profesionálnou vizážistkou, vstup 30€
Dvojhodinový kurz s občerstvením,  kde sa naučíte tipy a triky líčenia pre Váš typ tváre, rozoberieme aj konturing šitý pre dokonalý make-up, urobíme s Vami inventúru Vašej kozmetickej taštičky a budete mať možnosť si kúpiť produkty so zľavou 10%.

JÚN

13. Jún (sobota) o 18:00 hod. Kaplnka hotela, Vstupenky v predaji čoskoro
Festival Klasickej hudby Pro Musica Nostra tento krát v podaní gitarového dua Tomasi – Musso
Napriek ich mladému veku účinkovali už po celom svete, obaja sú víťazmi  najprestížnejších medzinárodných hudobných súťaží na svete – Medzinárodnej hudobnej súťaže ARD v Mníchove, Medzinárodnej gitarovej súťaže v Japonsku a mnohých ďalších. Sme preto veľmi hrdí, že takýchto umelcov môžeme privítať aj u nás v Považskej Bystrici.

Rezervácie  vstupeniek prijímame mailom na info@parkpalace.sk alebo na tel. čísle +421 42 44 59 600

Bez rezervácie  Vám negarantujeme voľné miesto!

Menu